16592.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
32 000 Ft
82,90 EUR, 91,43 USD
Dr. Theodor Ortvay: Geschichte Der Stadt Pressburg. Pressburg, 1898, Comissionsverlag von Carl Stampfel. Kiadói festett, aranyozott, apró foltokkal pettyezett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.