16658.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+XVI t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.