16694.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
Hapag Weltreise 1932. Mit dem Dreischrauben-Luxusdampfer "Resolute" vom Januar bis Mai. Hamburg, é.n., Hamburg-Amerika Linie, 80 p. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált világkörüli hajóút leírásával, praogramjával Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítón néhány apró folttal, máskülönben jó állapotban.