Reizner János: Szeged története. II. köt.: A XVIII. század végétől az 1879. évi árvízig. Szeged, 1899, Szeged sz. kir. város közönsége (Engel Lajos-ny.), 367+(1) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható mellékletekkel. Átkötött félvászon-kötésben, bejegyzésekkel, bélyegzőkkel.
Hapák József - Módy György - Gáborjáni Szabó Botond - Mazsu János: Debrecen, a cívisváros. Bp., 2003., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Matyóföld. Mezőkövesd, 1980., Mezőkövesdi Városi és Járási Művelődési Központ Irodalmi és Néprajzi Munkaközössége. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban + Matyó élet kiállítási prospektus.
Aranykönyv: Firenze. A város remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.