12 000 Ft
Békefi Remig: Emlékkönyv, melyet Magyarország ezeréves fennállásának ünnepén közrebocsát a hazai cziszterczi Rend. Szerk.: - -. Írták: Békefi Remig, Kassuba Domokos, Werner Adolf, Inczédy Dénes, Szenczy Győző, Piszter Imre, Szabó Otmár, Lővárdy Alajos. [Bp.], 1896., Hornyánszky Viktor. IV+506+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, Gottermayer-kötés, festett, mintás lapélekkel, kopott, foltos borítóval, javított, pótolt gerinccel.