Bolhapiac Tételek száma: 714
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2810583
13152
437
Flea Market
2810599
13153
437
Flea Market
Német rendszámtábla, 11×52 cm 2818773
13154
437
Flea Market
A falvai Karda család címere. Kézzel festett, merített papíron. 32x44 cm 2818748
13155
437
Flea Market
A dévaványai kőrösladányi komádi Tarsoly család címere. Kézzel festett, merített papíron. 32x44 cm 2817649
13156
437
Flea Market
Üveg sakk készlet (egy bábú hiánnyal) + fa tábla 38x38 cm 2816360
13157
437
22000
Flea Market
Kovás vadász puska, nagyon igényes replika 115 cm 2816368
13158
437
22000
Flea Market
Alul töltős puska, replika, egy gyűrű laza rajta, h: 115 cm 2816402
13159
437
Flea Market
Kis bolha tétel: porcelánok, réz tárgyak 2816420
13160
437
Flea Market
Kézzel festett porcelán keleti mintás kiöntő és cukordoboz. Jelzés nélkül. kis kopással. 16, 15 cm 2783258
13161
437
Flea Market
cca 1950 Zhou Enlai (1898 - 1976) kínai vezető selyemképe, apró sérüléssel, Du Jinsheng selyemszövő üzem. / China, silk picture, with small damage 43x28 cm Zhou Enlai, a Kínai Népköztársaság miniszterelnöke. Zhou 1949 októberétől 1976 januárjában bekövetkezett haláláig volt Kína kormányfője. Zhou Mao Ce-tung elnök alatt szolgált, és jelentős szerepet játszott a Kommunista Párt hatalomra jutásában... 2815811
13162
437
Flea Market
2848473
13163
437
Flea Market
3 db hímzett terítő 55x55 cm, 72x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft