Csíptetős lámpa, 2 db. Vintage fém csíptetős olvasólámpák, egyik kék fix búrájú, másik piros korpuszon kék gomba árnyékolóval, jó kábelezéssel-kapcsolóval, égőkkel, működnek. Kopásokkal. 14cm
Gustav Klimt Collection porcelán reggeliző készlet, két személyes, egyedi formatervezésű bögrékkel és tálkákkal, matricás mintával. Hibátlan állapotban, szív alakú díszdobozban.
Vintage Nilsjohan Svédország, 1980 körül, ovális, hőálló sütő edény, réz tartóban, jelzett, hibátlan, 36,5x21 cm / Beautiful vintage Nilsjohan Sweden oven dish oval with matching holder. This set is the showpiece on every table. The copper accents in combination with the glass give this set a timeless look. The set is suitable for serving both cold and hot dishes.