Märklin H0 4024 cikkszámú vasútmodell, DSG étkezőkocsi, eredeti doboza nélkül, a teteje lejár / Märklin H0 No. 4024 model railway, DSG Speisewagen (dining car), without original box, top part is unfixed
Märklin H0 vasútmodell, DB személykocsi, eredeti doboza nélkül, kis kopással, a teteje lejár / Märklin H0 model railway, DB passenger car, without original box, with minor wear, top part is unfixed
Märklin H0 vasútmodell, DB személykocsi, eredeti doboza nélkül, a teteje lejár / Märklin H0 model railway, DB passenger car, without original box, top part is unfixed
Märklin H0 4133 cikkszámú vasútmodell, DB személykocsi, eredeti doboza nélkül / Märklin H0 No. 4133 model railway, DB passenger car, without original box
Märklin H0 4184 cikkszámú vasútmodell, DB személykocsi, eredeti doboza nélkül / Märklin H0 No. 4184 model railway, DB passenger car, without original box
Märklin H0 43567 cikkszámú vasútmodell, emeletes személykocsi, eredeti doboza nélkül / Märklin H0 No. 43567 model railway, bi-level passenger car, without original box
Märklin H0 33701 cikkszámú vasútmodell, DB ICE 401 elektromos vonat szett, 5 db-os, eredeti doboza nélkül / Märklin H0 No. 33701 model railway, DB ICE 401 electric train set of 5, without original box
Roco H0 44452 cikkszámú vasútmodell, DSG hálókocsi, eredeti doboza nélkül / Roco H0 No. 44452 model railway, DSG Schlafwagen (sleeper), without original box
"PREFO" NDK autóversenyző pálya, versenyautó Melkus játék 1970 körül, nincs kipróbálva, eredeti dobozában. Hosszú autópálya szakasz. Doboz méret: 43x53