Dél-Korea 1965. "A Kereskedelmi és Ipari Minisztérium 100. évfordulója - Koreai Köztársaság" kétoldalas, részben festett bronz emlékérem bőr díszszütyőben (60mm) T:1- South Korea 1965. "The 100th Anniversary of the Ministry of Trade and Industry - Republic of Korea" two-sided, partly painted bronze commemorative medallion in a small leather pouch (60mm) C:AU
Dél-Korea 1985. "A Világbank és leányvállalatai, és a Nemzetközi Valutaalap igazgatótanácsának éves találkozója" kétoldalas Cu-Zn emlékérem leírással, eredeti "Korea Security Printing and Minting Corp." műanyag tokban (50mm) T:1 South Korea 1985. "Annual meetings of the boards of governors of The World Bank and Affiliates, International Monetary Fund" two-sided Cu-Zn commemorative medallion with a...
Finnország 1974. "Aranyipar / 1899-1974." bronz emlékérem. Szign.: Raimo Heino (33mm) T:AU Finland 1974. "Gold Industry / 1899-1974" bronze medal. Sign.: Raimo Heino (33mm) C:AU
Franciaország / Első Császárság 1804. "Napóleon császár / A szenátus és a nép" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina France / First Empire 1804. "Emperor Napoleon / The Senate and the People" two-sided bronze commemorative medallion, "NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII" Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small...
Franciaország 1918. "Türelem, erőfeszítés, bizalom / Az emberiségért" kétoldalas, I. világháborús Cu emlékérem füllel (26mm) T:2,2- patina France 1918. "Patience, Effort, Confiance / Pour L'Humanité" two-sided World War I Cu commemorative medallion with ear (26mm) C:XF,VF patina
Franciaország 1970. "Mezőgazdasági Gabonaszövetkezetek Országos Szövetsége - UNCAC - 1945-1970" kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign: Raymond Dellamare (79mm) T:1- France 1970. "Union Nationale des Coopératives Agricoles de Céréales (National Union of Agricultural Cereal Cooperatives) - UNCAC" two-sided Br medallion in original case. Sign: Raymond Dellamare (79mm) C:AU
Franciaország 1989. "Francia Köztársaság / Szenátus" peremen jelzett Ag kétoldalas emlékérem eredeti tokban. Szign.:Paul Belmondo (88,82g/50mm) T:1- patina France 1989. "Republique Francaise / Senat" Ag (hallmark on edge) two sided commemorative medallion in original case. Sign:Paul Belmondo (88,82g/50mm) C:AU patina
Franciaország DN "POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE" egyoldalas, öntött bronz plakett (53x81mm) T:1- France ND "POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE" one-sided cast bronze plaque (53x81mm) C:AU