cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, Forró Jenő repülő százados parancsnok, hadihajók, mise a hangárban, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap....
cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, hadihajók, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült. 4x6 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érd...
cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (hidroplán, CANT 501 stb.), csoportképek, Háry László m.kir. Honvéd repülős vezérőrnagy pilótafülkében, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részb...
5 db I. világháborús, ill. katonai témájú fotólap, közte kettő megírt, az egyik tábori posta bélyegzéssel (Kommandant der Kraftfahrtruppen der k.u.k. OAbt 9.), 14x9 cm körül
Katona kézzel írt verses sorai magyar nyelven, XIX. sz. közepe-vége, két és fél beírt oldal, Kálmándy József aláírásával, kissé foltos, kisebb szakadásokkal.