Militária

Tételek száma: 216

1944 18 db tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből, ugyanazon honvédtól Szentetornyára, Békés megyébe küldve, részben kissé foltos
15012.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, Forró Jenő repülő százados parancsnok, hadihajók, mise a hangárban, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült (törésekkel). 5,5x7 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, becses gyűjtői anyag!!
15013.

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, Forró Jenő repülő százados parancsnok, hadihajók, mise a hangárban, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap....

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, hadihajók, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült. 4x6 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, becses gyűjtői ritkaságok!!
15014.

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, hadihajók, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült. 4x6 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érd...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (hidroplán, CANT 501 stb.), csoportképek, Háry László m.kir. Honvéd repülős vezérőrnagy pilótafülkében, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült (törésekkel). 5x7 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, gyűjtői anyag!!
15015.

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (hidroplán, CANT 501 stb.), csoportképek, Háry László m.kir. Honvéd repülős vezérőrnagy pilótafülkében, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részb...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

cca 1950-60 8 db katonai fénykép, fotó és fotólap, részben kissé foltos és kissé sérült, 4x9 és 14x9 cm közötti méretekben
15016.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

5 db I. világháborús, ill. katonai témájú fotólap, közte kettő megírt, az egyik tábori posta bélyegzéssel (Kommandant der Kraftfahrtruppen der k.u.k. OAbt 9.), 14x9 cm körül
15017.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
19

1937 Bp., III. Viktor Emánuel olasz király látogatása alkalmából rendezett katonai díszszemle, 4 db fotó, 9x6 cm körül
15018.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 1950 Női harckocsizók teljes felszerelésben, fotó, 9x6 cm
15019.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

cca 1915-1960 9 db katonai fotó, vegyes méretben
15020.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Katona kézzel írt verses sorai magyar nyelven, XIX. sz. közepe-vége, két és fél beírt oldal, Kálmándy József aláírásával, kissé foltos, kisebb szakadásokkal.
15021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

cca 1950-80 6 db magyar katonai fotó, vegyes állapotban, 9,5x6 és 9x12 cm közötti méretekben
15022.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 1920 3 pár Vöröskeresztes váll-lap zománcozott jelvényekkel d: 13 mm
15023.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft