2 db régi diódaráló, jelzett, kopott, hiányokkal, h: 28-30 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/2-db-regi-diodaralo-jelzett-kopott-hianyokkal-h-28-30-cm~II2821261
2821261
12089
437
Antique
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: 2 db régi diódaráló, jelzett, kopott, hiányokkal, h: 28-30 cm
: karap_norbert