3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Limoges kézi tükör, aranyszínű fém keret, kobaltkék alapon arany mintás, udvarlási jelenetet ábrázoló porcelán betéttel. Matricás, jelzett, kis kopás/ragasztásnyomokkal, 12x5,5 cm