Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2849070
12148
437
14000
Antique
Régi halfej motívumos kő darab, csak személyes átvétel!, 18x40x11 cm 2848701
12149
437
100
Antique
Antik díszes veretes fadoboz, kulcs nélkül, kopásokkal, erősen sérült. 29x10x8 cm 2848477
12150
437
Antique
5 db kristály likőrös pohár, alpakka talp, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm 2848774
12151
437
Antique
Szecessziós ón asztali tolltartó, hiányzó üveg résszel. 13x14 cm 2853367
12152
437
Antique
Figurális bronz asztali lámpa, leopárdbőrt viselő, törzsi férfialakkal. Eredeti, részben nyitott ernyővel. Nincs kipróbálva. m: 37 cm 2852115
12153
437
Antique
Parasztóra, fa házzal, kézzel festett porcelán előlappal, zománcozott számlappal, 2 db fém súllyal. Korának megfelelő állapotban, kisebb sérülésekkel, kopásokkal, 22,5x17,5x10,5 cm 2808240
12154
437
2200
Antique
2db fém gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm 2849510
12155
437
Antique
Historizáló gyertyatartó, öntött fém, m: 12,5 cm 2849499
12156
437
Antique
Eiffel-torony, réz, némi kopással, m: 23 cm 2842748
12157
437
Antique
Alpakka fűszertartó, kopásokkal, m: 9,5 cm 2842750
12158
437
Antique
Asztali fém csengő, kopásokkal, m: 18 cm 2844285
12159
437
Antique
Kaviár tartó, ezüstözött fém, kopott, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft