3 000 Ft
1975-1976-1985 Hosszúhegyi Sauvignon Bl[anc], 2 palack, valamint Hosszúhegyi Rajnai Rizling 1 palakck, összesen 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack fehérbor, kopott, kissé sérült, kissé kopott címkékkel, 0,7lx3