10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
1922-1923 Bányászati és kohászati lapok 1922. jan. - dec., 1-24 sz., LV. évf. 70-ik kötet, és 1923. jan. dec.,, 1-24. sz., LVI. évf., 71-ik kötet. Szerk.: Litschauer Lajos, főmunkatárs: Zsigmondy Árpád. Két teljes évfolyam. [Egybekötve.], Bp., 1922., Pallas, XV+350; IX+3+276+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, egy lap hiányzik az első évfolyamból (259/260. (17. sz. címlapja.))