5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1931 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1931. jan. 2. - dec, 17. sz., LXIV. évf., 79. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Litschauer Lajos, Schivetz Ferenc. Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, 532+8 p.+1 t. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.