6 000 Ft
1937 Folies Bergere En Super Folies, francia mulató programfüzete. Benne Josephine Baker-rel, és egy Louis Vuitton reklámmal. Francia nyelven, rengeteg fotóval, korabeli reklámokkal, rossz állapotban, kopott borítóval, hajtott, sérült, kijáró lapokkal.