1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
1927 Bp., A "Hehér-Ház" és a "Fehér-Ház Bajtársi Egyesületének" meghívója az 1919. évi események évfordulójának megünneplésére, postázva, hajtott, kissé foltos, 2 számozatlan oldal, 21x17 cm
1928-1930 Minerva VII. évf. 8-10. sz., IX. évfolyam 1-4. sz. és 5-7. sz. Szerk.: Thienemann Tivadar. Bp., 1928-30, Eggenberger. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval.