1931 Ethnographia. Népélet. A Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. XLII. évf. 1. sz. Szerk.: Madarassy László., A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Tárának értesítője. XXIII. évf. 1. sz. A borítón kis hiánnyal.
1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 24p
1933 Meghívó technologus táncestélyre, Lloyd palota, Bp., V., Mária Valéria u. 12., dombornyomott art deco ornamentikával díszített, 4 sztl oldal és 1 db melléklet hártyapapíron, eredeti számozott, futott borítékban, 16x24 cm.
1934 A kontárkérdésről tartott előadások. Jegyzőkönyv, felvétetett a magyar értelmiség szervezetei bizottságának 1934 április 7-én a Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem kupolatermében tartott üléséről.. Bp., 1934, Fábry Alajos (MTI Rt. nyomdája). 46+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
1935 Mi újság az Állatkertben? 1935. január-február-március. Budapest Székesfőváros Állat- és Növénykertjének Hivatalos Közleményei. Fekete-fehér képekkel illusztrált ismertető füzet. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, 20 p.