Nyomtatványok

Tételek száma: 477

1936 Észak-Amerika, kihajtható, illusztrált idegenforgalmi prospektus / grafikus térkép, angol és olasz nyelvű, hajtva, kis szakadásokkal, 81x68 cm
16204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1937 Meghívó Nemzeti Színház ünnepi ebédre, hajtott
16205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1937 Folies Bergere En Super Folies, francia mulató programfüzete. Benne Josephine Baker-rel, és egy Louis Vuitton reklámmal. Francia nyelven, rengeteg fotóval, korabeli reklámokkal, rossz állapotban, kopott borítóval, hajtott, sérült, kijáró lapokkal.
16206.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
cca 1937 Brummer Ernő: A kiscelli fennsík és környékének ásványai. II. A Bohn-féle Téglagyár agyaggödre. Különlenyomat a Földtani Értesítő II. (új) évfolyam 4. számából. A szerző által Zombory Moldován Bélának (1885-1967), 1935-től 1946-ig a Székesfővárosi Iparrajziskola igazgatójának dedikált! 6 p.
16207.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
cca 1937 Minerva-féle illeték-táblázat és ügyvédi díjszabás. Összeáll.: Pajor Rezső. Bp., Minerva Papírház
16208.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
16209.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1937 Csobánka, a Szentkúti kápolna építőbizottságának levele, a kegyhely történetét ismertető füzettel, képeslappal, borítékkal
16210.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1938 Bányászati és kohászati lapok, 1938 jan.-dec., 1-24. sz. LXXI. évf, 86-ik kötet. Szerk.: Jakóby László. Teljes évfolyam. Bp., 1938., Pallas, VIII+404 p.+1 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16211.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1938 Képes Pesti Hírlap LX. évf. 137. és 219. száma, a címlapokon kassai ünnepségek képei, számos fekete-fehér fotóval
16212.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
1938 Képes Pesti Hírlap LX. évf. 3 db száma, a címlapokon az Eucharisztikus Kongresszus eseményei és képei, számos fekete-fehér fotóval
16213.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
1938 Magyar Élet Pártja, országos elnök fejléces levélboríték, 14x21 cm
16214.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
1938 M. Kir. Posta ismertető füzetek, 1938. év, 1. szám. Bp., Fővárosi Ny., 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés.
16215.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft