1937 Folies Bergere En Super Folies, francia mulató programfüzete. Benne Josephine Baker-rel, és egy Louis Vuitton reklámmal. Francia nyelven, rengeteg fotóval, korabeli reklámokkal, rossz állapotban, kopott borítóval, hajtott, sérült, kijáró lapokkal.
cca 1937 Brummer Ernő: A kiscelli fennsík és környékének ásványai. II. A Bohn-féle Téglagyár agyaggödre. Különlenyomat a Földtani Értesítő II. (új) évfolyam 4. számából. A szerző által Zombory Moldován Bélának (1885-1967), 1935-től 1946-ig a Székesfővárosi Iparrajziskola igazgatójának dedikált! 6 p.
1937 Fébé naptár az 1937. évre. Apró elmélkedések, hasonlatok az év minden napjára. Bp., Fébé Ev. Diakonissza Anyaház Könyv- és Papírkereskedése. Egészvászon-kötésben.