1941 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1941 jan-dec. , LXXIV. évf., 89. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Jakóby László.Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, IV+470+16 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
1941 Herczeg Ferenc: Nemzeti Színjáték. Herczeg Ferenc előadása az Országos Nemzeti Klubban 1941. április 2-án. Bp., 1941, Singer és Wolfner. 16 p. Kiadói papírkötés.
1943 A békéscsabai m. kir. állami "Lorántffy Zsuzsánna" leánygimnázium évkönyve az 1942-43. tanévről. Szerk.: Banner Benedek. Békéscsaba, Körösvidék Rt., 36 p.
1943 Lévai Sándor (1877-1943 után) szociáldemokrata politikus, Budapest székesfőváros törvényhatósági bizottságának tagja nyomtatott köszönő kártyája negyedszázados pártszervezeti elnöksége alkalmából, 10,5x15 cm.