Nyomtatványok

Tételek száma: 477

1953 Bér és Norma Kiskönyvtára 17. szám: Gépkocsi- és lóvontatási összevont országos normaalapok. Összeáll.: Kucsera Gyula. Bp., Tervgazdasági Könyvkiadó, intézményi bélyegzésekkel, 76 p.
16301.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2. Benne a londoni Magyarország-Anglia (6:3) mérkőzés beszámolójával és képeivel. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé sérült lapszélekkel, középen hajtott.
16302.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1954 Szabad Ifjúság V. évf. 154. sz. (töredékszám), 1954. júl. 1., a címlapon a labdarúgó VB-döntőbe bejutott Aranycsapat tagjai (Grosics, Buzánszky, Bozsik, stb.), ill. a válogatottal kapcsolatos hírek. Kissé foltos, az utolsó lapon kivágásból eredő hiánnyal, a 3-4. oldalak hiányoznak.
16303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1954 Budapesti Vörös Lobogó Sportkör, Nemzetközi atlétikai viadal versenyrendje. Bp., Állami-ny., 16 p. Tűzött papírkötés, enyhén viseltes.
16304.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
16305.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
16306.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
16307.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Magyar Népsport 1956. nov. 2. száma a forradalom alatti sport híreivel
16308.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1956 Népszabadság. I. évf. 1. sz.
16309.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Népsport 1956 aug. 23. száma, benne a Magyarország-Jugoszlávia elleni Aranycsapat labdarúgó mérkőzésről szóló tudósítással
16310.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
1956 Közhír. Hírlapterjesztő zsebkönyv. H.n., 1955, Postavezérigazgatóság Ügyosztály. 64 p. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap foltos és teteje kissé sérült.
16311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Vegyes, nagy 1956-os újság tétel + 1989 Nagy Imre és tsai újratemetéséről szóló Népszabadság kiadás
16312.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft