1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2. Benne a londoni Magyarország-Anglia (6:3) mérkőzés beszámolójával és képeivel. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé sérült lapszélekkel, középen hajtott.
1954 Szabad Ifjúság V. évf. 154. sz. (töredékszám), 1954. júl. 1., a címlapon a labdarúgó VB-döntőbe bejutott Aranycsapat tagjai (Grosics, Buzánszky, Bozsik, stb.), ill. a válogatottal kapcsolatos hírek. Kissé foltos, az utolsó lapon kivágásból eredő hiánnyal, a 3-4. oldalak hiányoznak.
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db:
1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval.
1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.;
1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1956 Közhír. Hírlapterjesztő zsebkönyv. H.n., 1955, Postavezérigazgatóság Ügyosztály. 64 p. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap foltos és teteje kissé sérült.