1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: nov. 1., 2. és 3., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, az új kormány névsora stb.), többek közt Örkény István és Szilvási Lajos írásaival, szakadásokkal, sérülésekkel
1956 össz. 4 db újság a forradalom és szabadságharc idejéből és a közvetlen azt követő időszakból: Magyar Nemzet, okt. 31. és Népszabadság, nov. 17., 20. és 27. lapszámai, szakadásokkal, sérülésekkel.
1956 össz. 3 db újság Szabad Nép okt. 21. és 23. lapszáma a forradalom előzményeivel valamint a Népszabadság nov. 20. lapszáma a közvetlen azt követő időszakból, szakadásokkal, sérülésekkel.
1956 Tartós békéért, népi demokráciáért! A Kommunista és a Munkáspártok Tájékoztató Irodájának hetilapja. Bukarest. 1959. febr. 19. Bp., Szabadság Lapkiadóvállalat, 10 p.
1956 Mi az igazság Jugoszláviáról? A Hazafias Népfront külpolitikai füzetei 53. sz. Bp., Hazafias Népfront Országos Tanácsa (Egyetemi Ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papríkötés.
1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapjának 2 db száma: okt. 31. és nov. 1., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, Nagy Imre beszéde stb.), kissé foltos, okt. 31. sz. szakadásokkal