cca 1970-90 Ferdi Afflerbach (1922-2005): Vogel Gryff, Umzug der drei Ehrengesellschaften Kleinbasels. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 36x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
cca 1970-1980 Historische Stadtbilder nach alten Originalen. 3 Handvergrösserungen auf Fotoleinen. Dresden, én., DLK Dresden, szakadt papírmappában, 3 t., 26x34 cm
1972 Magyarországi méhlegelők térképe, 1 : 350.000, Bp., Kartográfiai Vállalat-Országos Méhészeti Szövetkezeti Központ, kétoldalas, kisebb szakadásokkal, 86x76 cm + 1984-1987 Méhészet c. folyóirat 4 db száma
cca 1975 Reich Károly (1922-1988): Szerelmespár (Saluti sinceri al Festival de l'Unita a Firenze). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, kartonra kasírozva, lapszéli apró felületi sérülésekkel, 69,5×48,5 cm
cca 1975 Reich Károly (1922-1988): Leány (Saluti sinceri al Festival de l'Unita a Firenze). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 69,5×48,5 cm