1889 Uj "bélyeg- és illeték" tarifa. (Díjjegyzék.) Összeáll. és kiadta Dobos János. Székesfehérvár, "Vörösmarty", szakadt, foltos, széteső állapotban, 55 p.
cca 1890-1900 Pilze I: Essbare Pilze. (Ehető gombafajták). Színes litográfia, papír. Lepzig, F. A. Brockhaus. Középen hajtott, kisebb felületi sérüléssel, 30,5x25 cm
cca 1890-1900 Vergissmeinnicht - Blüthen u. Blätter der Freundschaft. Dekoratív, litografált, német nyelvű kis album, füzet. Leipzig-Reudnitz, Wezel & Naumann. Kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, helyenként kissé foltos, 15,5x8 cm
1893 Magyar Bazár XXVIII. évfolyama. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányos: két lap hiányzik, feltehetőleg hiányos mellékletekkel, két kijáró lappal és a szélein kis szakadásokkal, egészen kis lapszéli sérülésekkel. Megtekintés ajánlott.
1893-1894 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. II. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1893. szept. 30. - 1894. jun. 30. Szerk.: dr. Schack Béla. Kopott, foltos félvászon-kötésben, az elülső táblán kis sérülésekkel, intézményi bélyegzésekkel.
1894 Magyar Bazár XXIX. évfolyama. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányos: két szám hiányos és egy melléklet hiányzik, részben szamárfüles lapokkal, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kötéstáblán sérüléssel. Megtekintés ajánlott.