1894 Life Vol. XXXVIII. No. 970., angol nyelvű folyóirat egy száma, fekete-fehér képekkel, illusztrációkkal, hirdetésekkel. Benne Bruck Lajos (1846-1910) festőművészről szóló cikk. Kissé sérült, IV+24 p.
1896 Magyar Bazár. 1-48. sz. XXXI. évfolyam. Benne 31 melléklettel is, köztük divatképekkel. Korabeli félvászon-kötésben, rossz, széteső állapotban, kopott borítóval, benne kijáró, foltos, valamint szakadt, és sérült-hiányos lapokkal is. Megtekintés ajánlott.
1899 Késmák, Wein Károly és Társai árjegyzéke, N. 17. sz., 1899. szept. hó. 25., benne szepességi vászon termékekkel. Késmák, Sauter Pál, szecessziós borítóval, lapszéli, szöveget nem érintő sérülésekkel, kissé foltos borítóval, 20 p.
cca 1900-1910 Lublin, Lengyelország, képes album 12 db fekete-fehér fotóval, zsinórfűzött papírkötésben, kissé foltos, 22x14 cm / Lublin, Poland, album with 12 photos
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 6 db, szecessziós (Jugendstil) és japonizáló ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Egyik Johanna Beckmann (1868-1941) műve. Helyenként lap széle kissé sérült. Lapméret: kb. 35x25 cm
cca 1900-1910 Virágok, gyógynövények, gombák. Nagyméretű, kihajtható képtábla. Kühn's botanischer Taschenbilderbogen II. Tafel IV-VI. Színes litográfia, papír, 77x34 cm
cca 1900 össz. 30 db színes illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából és Meyers Konversation-Lexikonból, klf. témákban (Magyar nemzeti viseletek I.-II., Magyarország címere, az ezredéves kiállítás madártávlati képe, rendjelek, drágakövek, címerek stb.), részben sérült és foltos, 25x31 cm körüli méretben