1904-1905 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XIII. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1904. szept. - 1905. jun. Szerk.: dr. Koltai Virgil. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, egy lap hiányzik (235/236). A 7. szám valószínűleg kettős szám (7-8. sz.) Erre utal, hogy az oldalszámozás folyamatos (egy lap hiányzik, de az is a 7. szám előtt), és a tartalomjegyzék is VI-VII. számként hivatkozik rá.
1906-1907 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XV. évf. 1, 4-10. sz. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, VII+1-32,213-532 p.