1918 Pesti Napló 69. évf. 301. sz., 1918. dec. 24., a címlapon az I. világháború utáni események híreivel ("Újabb forradalmi mozgalom Berlinben"), sérült, hiányos címlappal, 12 p.
1918 Pesti Napló 69. évf. 263. sz., 1918. nov. 9., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("Vilmos császár és a trónörökös lemondása"), lapszéli sérülésekkel, 12 p.
1918 Pesti Napló 69. évf. 259. sz., 1918. nov. 5., a címlapon az I. világháborús fegyverletétel híreivel ("Magyarország semleges állam - Minden hatalom a népkormány kezében"), 16 p.
1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.
1919 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. XXV. évf. - I. köt. (1-20. sz.) 1919. jan. - jún. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Korvin Testvérek-ny., (4)+388 p. Fekete-fehér képekkel, érdekes írásokkal. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, néhány kissé sérült lappal.