16507.
437. Lezárult gyorsárverés
Plakát
50 000 Ft
Caesar és Cleopatra (1945 körül). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Claude Rains, Vivian (Vivien) Leigh és mások szereplésével. Színes Világfilm! Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti Lito, Bp. Hajtásnyomokkal, feltekerve, sérült, szakadásokkal. 28×84 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the 1945 British Technicolor film directed by Gabriel Pascal and starring Vivien Leigh and Claude Rains, lithograph on paper, damaged.