Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2819465
12304
437
65000
Sculptures, statuettes, plaques
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm 2609515
12305
437
60000
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm 2754608
12306
437
60000
CARLI, Auguste Henri (1868-1930): Szerelmes pár. Terrakotta. Márvány talapzaton, jelzett, kopásokkal, 49x20x31 cm 2747390
12307
437
80000
Richard Aurili (1834-1914): Rokkázó nő. Jelzett, Festett terrakotta. Hibátlan. m: 57 cm 2843192
12308
437
80000
Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzett, egyik kis ujján minimális sérüléssel 2841243
12309
437
100000
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2852937
12310
437
Schrammel Imre (1933): Nimfa. c. szobor. Az Új Nemzeti Színház megnyitására készült mű eredeti gipsz vázlata. Bronz változata a nemzeti Színház homlokzatát díszíti. Jelzett. Kis sérüléssel. 50x32 cm 2850264
12311
437
Jelzés nélkül: Keresztes katona. Bronz, márvány talapzaton, kopott, m: 30 cm 2852500
12312
437
36000
Voltaire szobra. Bronz szobor. márvány talapzaton Jelzés nélkül 38 cm 2840577
12313
437
28000
Jelzés nélkül: Jazz zenészek. Festett fém. Ragasztott, kopásokkal, m: 22 cm 2756696
12314
437
Jelzés nélkül: Randevúra várva. Art deco réz szobor, mészkő talapzaton, m: 15 cm 2806880
12315
437
40000
Oskar Hertel: Figura. Bronz, kőtalapzaton, kopott, hiányos, jelzett, 1900 körül, m: 28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft