12306.
437. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
CARLI, Auguste Henri (1868-1930): Szerelmes pár. Terrakotta. Márvány talapzaton, jelzett, kopásokkal, 49x20x31 cm