12376.
437. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
4 400 Ft
11,40 EUR, 12,57 USD
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm