12319.
437. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
28 000 Ft
72,54 EUR, 80,00 USD
R. Kiss Lenke (1926 - ): II. Rákóczi Ferenc. Fali dísz, bronzírozott fém, kis kopásokkal, jelzett, 33x30 cm