Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 118

Testépítő. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül, névtáblával 33 cm
12316.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, kőtalapzaton, öntő kanala ragasztott. m: 28 cm
12317.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Jelzés nélkül: Szecessziós női figura. Ezüstözött ón, kicsit ferde, kis kopásokkal m:20 cm
12318.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12319.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

12320.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12321.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

12322.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Rácz Edit (1936): Tél. Bronz, öntött, bársonnyal bevont fára applikálva, jelzett, 21x12x1,2 cm
12323.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Ádám és Éva. Gipsz negatív forma. Jelzett. 21,5x20,5cm
12324.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Rácz Edit (1936- ): Gyermek pár. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
12325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rácz Edit (1936- ): Bika. Töltött rézlemez, , hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
12326.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rácz Edit (1936- ): Mérleg. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
12327.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft