Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2687082
15420
437
Music, Musical notes, Instruments
Stephen Pettitt: Oper. München, 1999, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2844450
15421
437
3 db régi népdal témájú könyv: 101 magyar népdal. Szerk.: Bárdos Lajos. Átnézte és előszóval ellátta: Kodály Zoltán. VII. kiadás. Bp., 1939, Magyar Cserkészszövetség. 4. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztással javított gerinccel, kissé sérült bortóval. + Madárka. 102 magyar népdal. Közreadja Kerényi György. Bp., 1934, Magyar Kórus, 112 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. + 103 ... 2849576
15422
437
2848846
15423
437
2 db könyv - Fajth Tibor: Rossini. Bp., 1962. + Jemnitz Sándor: Chopin. Bp., 1960. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 2846150
15424
437
R. Strauss élete képekben + Brahms élete képekben. Bp., 1960, 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 2816505
15425
437
Fém fúvós hangszer kottatartó 15 cm 2848425
15426
437
Csende Béla (szerk.): A népdalkutató Bartók Béla Békés, Arad és Bihar megyékben. Békéscsaba, 1981. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2774738
15427
437
cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban. 2636262
15428
437
Magyar Állami Operaház 111.évad 1994-1995. Bp., 1995. Az évkönyvet összeállította és szerkesztette: Mátyus Zsuzsa. A fotókat Mezey Béla készítette. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban. 2837666
15429
437
cca 1950 16 db opera szövegkönyv 2824143
15430
437
Vegyes kotta tétel - Daloskönyv; Magyar nóták, stb. 2844709
15431
437
4600
cca 1930 12 db gramofon lemez: Nóták, slágerek, egy tartóban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft