NSZK 1986F 5M Cu-Ni "Nagy Frigyes halálának 200. évfordulója" érmés borítékban, első napi bélyegzéses bélyeggel T:PP FRG 1986D 5 Mark Cu-Ni "200th anniversary of Friedrich der Große's death" in coin envelope with first day of issue stamp and cancellation C:PP Krause KM#164
NSZK - Berlin 1988. 5M Ni felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:XF karc FRG - Berlin 1988. 5 Mark Ni in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:XF scratch
NSZK 1990D 2M aranyozott Cu-Ni "Franz Josef Strauss" érmés borítékon bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 GFR 1990D 2 Mark gilt Cu-Ni "Franz Josef Strauss" in coin letter with stamp with description in German C:XF
Német Szövetségi Köztársaság 1990F 5M felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:AU Federal Republic Germany 1990F 5 Mark in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU
NSZK 1994G 2M Cu-Ni "Ludwig Erhard" érmés borítékon bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:1- patina GFR 1994G 2 Mark Cu-Ni "Ludwig Erhard" in coin letter with stamp with description in German C:AU patina
Nicaragua 1983. 1C Cu-Ni felbélyegzett borítékon, bélyegzéssel, német nyelvű leírással (leírás sérült) T:1 kis patina Nicaragua 1983. 1 Cordoba Cu-Ni in envelope with stamp, with German description (description damaged) C:UNC small patina
Nigéria 1974. 1k felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Nigeria 1974. 1 Kobo in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Niue 1988. 5$ Cu-Ni "J. F. Kennedy - Ich bin ein Berliner" borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Niue 1988. 5 Dollars Cu-Ni "J. F. Kennedy - Ich bin ein Berliner" envelope with stamps, with german language description C:UNC Krause KM#17
Niue 1988. 5D Cu-Ni "VIII. Európai Futball Bajnokság - Németország / Franz Beckenbauer" forgalomba nem került emlékkiadás felbélyegzett borítékban, alkalmi bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC Niue 1988. 5 Dollars Cu-Ni "8th European Football Championship - Germany / Franz Beckenbauer" non-circulating commemorative coin in envelope with stamp, cancellation, and a description in german C:UNC ...
Nyugat-afrikai Államok 1984. 1Fr érmés borítékban, Csád bélyeggel és bélyegzéssel T:1 West African States 1984. 1 Franc coin in letter with Chad stamp C:UNC