Magyarország 2000. "Ezeréves Magyarország / Szent István" aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és "73. Bélyegnap - Budapest" bélyeggel, "368"-as sorszámmal, magyar nyelvű leírással T:PP
Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság, Németország" Ag emlékérem megcímzett érmés borítékon, elsőnapi bélyegzős bélyeggel, hátoldali tanúsítvánnyal, ismertetővel (~10g/0.925/30mm) T:PP patina Germany 2006. "FIFA Football World Cup, Germany" Ag commemorative medallion in envelope with first day of issue stamp and certificate (~10g/0.925/30mm) C:PP patina
Németország 2009. "IV. Ottó koronázásának 800. évfordulója - Braunschweigi kastély" jelzett Ag emlékérem megcímzett érmés borítékon, elsőnapi bélyegzős bélyeggel, hátoldali tanúsítvánnyal, ismertetővel (~12g/0.500/35mm) T:PP kis patina Germany 2009. "800th Anniversary of the coronation of Otto IV - Braunschweig Castle" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with first day of issue stamp...
30db érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, "Münz-Briefe aus aller Welt" feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve, védőtokban T:1 30pcs of envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in red "Münz-Briefe aus aller Welt" collector's album with case C:UNC
25db-os érmés, bankjegyes boríték tétel, közte a Német Szövetségi Köztársaság tagállamai boríték sor (15xklf) 1M Cu-Ni érmékkel, "Münz-Briefe aus aller Welt" plüssborítású, négygyűrűs albumban.