34014.
437. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás