Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 207
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2839266
33991
437
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1970. "KISZ - Hűség a Néphez Hűség a Párthoz" műgyantás kitüntetés mellszalagon T:UNC 2839126
33992
437
Numizmatika
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1- 2691470
33993
437
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés
NMK 701. 2770737
33994
437
Numizmatika
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, miniatűrrel + 1959. "A könnyűipar kiváló dolgozója" igazolvány T:1-,2 2667313
33995
437
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1-,2 2840178
33996
437
Numizmatika
~1960. "KISZ Aranykoszorús Jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban + ~1970. "KISZ Aranykoszorús Jelvény" aranyozott, műgyantás fém jelvény eredeti tokban, miniatűrrel T:AU 2855244
33997
437
Numizmatika
~1960. ,,A Szövetkezeti Ipari Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott rátétes miniatűr kitüntető jelvény (17x18mm) + ,,FÉG (Fegyver és Gázkészülékek Gyára) Kiváló Fizikai Dolgozó" aranyozott, részben zománcozott miniatűr kitüntető jelvény (18x18mm) + ,,Köszönet a közös munkával töltött évekért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (95mm) T:UNC 2717634
33998
437
900
Numizmatika
~1960. "TTE 50 év - Bp. Természetbarát Találkozó - 1960" zománcozott bronz jelvény T:1- apró zománchibák 2839831
33999
437
Numizmatika
~1960. "5 év balesetmentes közlekedésért" zománcozott bronz jelvény + ~1970. "10 év balesetmentes közlekedésért" műgyantás fém jelvény + Szovjetunió ~1960. "VLKSM (Komszomol, vagyis Össz-szövetségi Lenini Kommunista Ifjúsági Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF 2853604
34000
437
2200
Numizmatika
~1960. "Elzett Törzsgárda" aranyzott rátétes zománcozott törzsgárda jelvény (21x19mm) + "KGV Törzsgárda (Közúti Gépellátó Vállalat)" aranyozott, zománcozott törzsgárda jelvény (28x22mm) + "KGV Törzsgárda (Közúti Gépellátó Vállalat)" ezüstözött, zománcozott törzsgárda jelvény (28x22mm) + "MKM Hűségért 5 (Magyar Kábel Művek)" bronzozott, zománcozott törzsgárda jelvény T:UNC 2837230
34001
437
Numizmatika
~1960. "Péchy Mihály Építőipari Technikum - Debrecen" zománcozott fém iskolajelvény + DN "MT" zománcozott fém iskolajelvény(?) T:2,2- 2574567
34002
437
Numizmatika
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:2 zománchiba Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft