NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Theodor Heuss" jelzett Ag emlékérem (25,13g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss" hallmarked Ag medallion (25,13g/1000/40mm) C:PP fingerprints, patina
NSZK 1989. "800 éves a kikötő és Hamburg" jelzetlen Ag emlékérem (20,13g/40mm) T:AU patina, karc FRG 1989. "800th Anniversary of the port of Hamburg - 800 Jahre Hafen und Hamburg" unmarked Ag commemorative medallion (20,13g/40mm) C:AU patina, scratch
Németország 1990. "Ami összetartozik, az összeforr" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. "Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together)" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina
Németország 1993. "Bisingen Evangélikus Templom / Faluház" Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. "Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau" Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
Németország 1994. "Richard von Weizsäcker szövetségi elnök 1984-1994 / Németország 1994" jelzetlen Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,06g/34mm) T:PP ujjlenyomat, patina Germany 1994. "Bundespresident Richard von Weizsäcker 1984-1994 / Deutschland 1994" unmarked Ag commemorative medallion with certificate (15,06g/34mm) C:PP fingerprints, patina