Izrael ~1989. "Jeruzsálem" peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. "Jerusalem" on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
Izrael DN "Mózes és Judit Montefiore" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "0709", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Moses and Judith Montefiore" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "0709" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Kanada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 - Freedom for all / To commemorate those who never surrendered (Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 - Szabadságot mindenkinek / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat)" emlékérem tanúsítvánnyal. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) T:AU Canada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered" bronze commemorativ...
Kanada DN "Toronto Város - Kanada, Ontario / A Városházában tett látogatás emlékére" fém emlékérem (40mm) T:PP fo. Canada ND "City of Toronto - Ontario, Canada / Presented on occasion of visit to City Hall" metal medallion (40mm) C:PP spotted
Kína DN "A tigris éve" kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (48mm) T:1- China ND "Year of tiger" two-sided bronze commemorative medallion in gift box (48mm) C:Au
Kína DN "Agyagkatona" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem "Csin Si Huang-ti agyaghadseregének és lovainak múzeuma" díszlapon T:UNC China ND "Terracotta warrior" two-sided, gilt metal medallion on "The Museum of Terracotta Warriors and Horses of Qin Shihuang" cardboard C:UNC
Lengyelország 1977. "60 éve történt A Nagy Október" kétoldalas bronz plakett (95x90mm) eredeti tokjában T:1- Poland 1977. "60 years of the Great October" two-sided bronze plaque in original case (95x90mm) C:Au
Lengyelország 1977. "SOCIETATIS INTERNATIONALIS AEROSOLOGIAE MEDICINALIS - CONGRESSUS INTERNAT SECUNDUS - VARSOVIA 1977" egyoldalas, öntött bronz plakett (148,5x105mm) T:1-
Lengyelország 1981. "Lengyelország Patrónája / II. János Pál" kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) Poland 1981. "Regina Poloniae / Jan Paweł II" two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm)
Lengyelország 1982. "Assisi Szent Ferenc születésének 800. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) T:1 kettévált tok Poland 1982. "800 Lecie Urodzin Sw Franciszka Asyżu" two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm) C:UNC split case
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.