Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 1160

Belgium 1998. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + A Sabena belga légitársaság alapításának 75. évfordulója emlékveret szettben, karton dísztokban, eredeti, bontatlan fólia csomagolásban T:1 Belgium 1998. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + The 75th Anniversary of the belgian airline, Sabena commemorative coin in original cardboard case, in original foil packing C:UNC
32764.

Belgium 1998. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + "A Sabena belga légitársaság alapításának 75. évfordulója" emlékveret szettben, karton dísztokban, eredeti, bontatlan fólia csomagolásban T:1 Belgium 1998. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + "The 75th Anniversary of the belgian airline, Sabena" commemorative coin in original cardboard case, in original foil packing C:UNC

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Belgium 1999-2006. 1c-2E (8xklf) forgalmi emlékérme összeállítás műanyag dísztokban T:1,1- Belgium 1999-2006. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) commemorative coin set in plastic case C:UNC,AU
32765.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Belgium 2000. 50Fr Ni II. Albert / Labdarúgó Európa-bajnokság BELGIQUE + 2000. 50Fr Ni II. Albert / Labadrúgó Európa-bajnokság BELGEN + Hollandia 2000. 5G Ni-sárgaréz Beatrix / Labadrúgó Európa-bajnokság díszcsomagolásban + Championnat dEurope des Nations bimetál emlékérem T:1 papírtok kissé sérült Belgium 2000. 50 Franc Ni Albert II / European Soccer Championship BELGIQUE + 2000. 50 Francs Ni Albert II / European Soccer Cham + Netherlands 2000. 5 Gudlen Ni-Brass Beatrix / Soccer in cardboard display case + Championnat dEurope des Nations bimetallic commemorative medallion C:UNC paper case is slightly damaged Krause KM#213, KM#214, KM#231
32766.

Belgium 2000. 50Fr Ni "II. Albert / Labdarúgó Európa-bajnokság" "BELGIQUE" + 2000. 50Fr Ni "II. Albert / Labadrúgó Európa-bajnokság" "BELGEN" + Hollandia 2000. 5G Ni-sárgaréz "Beatrix / Labadrúgó Európa-bajnokság" díszcsomagolásban + "Championnat d'Europe des Nations" bimetál emlékérem T:1 papírtok kissé sérült Belgium 2000. 50 Franc Ni "Albert II / European Soccer Championship" "BELGIQUE" + 2000. 50 Francs Ni "Albert II / European Soccer Cham" + Netherlands 2000. 5 Gudlen Ni-Brass "Beatrix / Soccer" in cardboard display case + "Championnat d'Europe des Nations" bimetallic commemorative medallion C:UNC paper case is slightly damaged Krause KM#213, KM#214, KM#231

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Belgium 2001. 50c-20Fr (5xklf) dupla forgalmi sor (összesen 10 érme) + Búcsú a belga franktól emlékérem T:1 Belgium 2001. 50 Centimes - 20 Franc (5xklf) double coin set (sum total of 10 coins) + A goodbye to the Belgian Franc commemorative medallion C:UNC
32767.

Belgium 2001. 50c-20Fr (5xklf) dupla forgalmi sor (összesen 10 érme) + "Búcsú a belga franktól" emlékérem T:1 Belgium 2001. 50 Centimes - 20 Franc (5xklf) double coin set (sum total of 10 coins) + "A goodbye to the Belgian Franc" commemorative medallion C:UNC

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / II. Justinianus 565-578. AE Follis (13,41g) T:2-,3 patina Byzantine Empire / Constantinople / Justin II 565-578. AE Follis DN IVSTI - NVS [PP AVG] / M - ANNO - epsilon - II - II - CON (13,41g) C:VF,F patina
32768.

Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / II. Justinianus 565-578. AE Follis (13,41g) T:2-,3 patina Byzantine Empire / Constantinople / Justin II 565-578. AE Follis "DN IVSTI - NVS [PP AVG] / M - ANNO - epsilon - II - II - CON" (13,41g) C:VF,F patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / I. Manuel 1143-1180. Aspron Trachea, billon (3,45g) T:3 kitörés Byzantine Empire / Constantinopolis / Manuel I Komnenos 1143-1180. Aspron Trachy, billon MP-OV / MANOVHL DECPOTHC (3,45g) C:F cracked
32769.

Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / I. Manuel 1143-1180. Aspron Trachea, billon (3,45g) T:3 kitörés Byzantine Empire / Constantinopolis / Manuel I Komnenos 1143-1180. Aspron Trachy, billon "MP-OV / MANOVHL DECPOTHC" (3,45g) C:F cracked

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Bizánci Birodalom 5db klf ~10-11. századi rézpénz T:3 repedés Byzantine Empire 5xdiff copper coin from the ~10-11. century C:F cracked
32770.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Bolívia 1859. 4S Ag (12,95g) T:2-,3 ph. Bolivia 1859. 4 Soles Ag (12,95g) C:VF,F edge error Krause KM#136
32771.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Bolívia 1873. 1B Ag T:1-,2 ph., patina Bolivia 1873. 1 Boliviano Ag C:AU,XF edge error, patina Krause KM#160.1
32772.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Brit-India / Kelet-Indiai Társaság 1835. 1/12A Cu + 1916. 1/12A Cu + 1975. 10P Al T:1-,2- British India / East India Company 1835. 1/12 Anna Cu + 1916. 1/12 Anna Cu + 1975. 10 Paise Al C:AU,VF
32773.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Brit-India 1841. 2A Ag Viktória Madras, 9 bogyó (1,45g) T:1- British India 1841. 2 Anna Ag Victoria Madras, 9 berries (1,45g) C:AU  Krause KM#460
32774.

Brit-India 1841. 2A Ag "Viktória" Madras, 9 bogyó (1,45g) T:1- British India 1841. 2 Anna Ag "Victoria" Madras, 9 berries (1,45g) C:AU Krause KM#460

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,09
48,57
Brit-India 1842. 1/4R Ag Viktória (2,92g) T:1-,2 British India 1842. 1/4 Rupee Ag Victoria (2,92g) C:AU,XF Krause KM#470
32775.

Brit-India 1842. 1/4R Ag "Viktória" (2,92g) T:1-,2 British India 1842. 1/4 Rupee Ag "Victoria" (2,92g) C:AU,XF Krause KM#470

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft