Hungarian commemorative medals and plaques - Continued
Numizmatika
31772.
1996. "Gróf Széchenyi István / Országos Mezőgazdasági Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár - Gödöllő" bronz emlékérem. Szign.:L.S (42,5mm) + 2010. "Gr. Széchenyi István / Széchenyi István halálának 150. évfordulója" kétoldalas Pb emlékérem öntési csonkkal (52mm) T:1- ph
Numizmatika
31779.
~2000. "Szent Kristóf - Az utazók védőszentje / Minden úton vezetünk 50 éve - Volán" jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) fo., patina
Numizmatika
31781.
2003. "INTOSAI (International Organisation of Supreme Audit Institutions - Legfőbb Ellenőrző Intézmények Nemzetközi Szervezete) 50. évforduló Budapest 2003" üveg levélnehezék tokban (~75mm) + 2004. "XVIII INCOSAI (International Congress of Supreme Audit Institutions - Legfőbb Ellenőrző Intézmények Nemzetközi Kongresszusa) Budapest" fém emlékérem és aranyozott fém jelvény pillangócsattal, tokban (6...