Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "376" (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) patina
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" (6xklf) jelzett Ag (2x) (31,20g/925/42,5mm) jelzett Ag piedfort (62,92g/925/42,5mm) + ezüstözött bronz (42,5mm) + aranyozott bronz (42,5mm) + bronz kétoldalas emlékérmek eredeti tokban (42,5mm) T:1-1- (5x eredetileg PP) patina
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem kapszulában (5,77g/0.835/27mm) T:PP
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,13g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-