32113.
437. Lezárult gyorsárverés
Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek
30 000 Ft
DN "Magyar Századok" aranyozott Cu emlékérmek (11xklf) + "Munkácsy Mihály: Honfoglalás" aranyozott, multicolor Cu emlékérem + "Honfoglalás" jelzett Au emlékérem, a sorozat gyűjtői mappájába rendezve, 11db tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal (Cu érmek:35mm, Au érem: 1,2g/0.999/18mm) T:PP