Székely Károly (1882-1941) 1916. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" cink emlékérem hátlapi felirat nélkül (61mm) T:1- folt
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:F hátoldalán ragasztofolttal Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:F gluemark on the back NMK 328.
1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, peremén "BRONZ" jelzéssel, mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZE" mark on edge, with ribbon C:XF worn gilding NMK 415.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina, karc Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:VF patina, scratch NMK 418.