Manno Miltiadesz (1879-1935) 1934. "Magyar Katonai Szemle" fém lemezérem fa posztamensen, gravírozott "LUDOVIKA AKADÉMIA II. 1935. ÉVI SPORTDÍJ" lapkával (51mm) T:AU
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with not own ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF a függesztőkarika letört Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF the suspension ring is broken NMK 443.
1948. "A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért" Al lemezplakett (61x52mm) + "VHBSZ - Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége" zománcozott jelvény T:1- patina
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:F zománchiba Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled bronze decoration on ribbon C:F enamel error NMK 536.