Militária Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2645319
33891
437
Military
Numizmatika
1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1- 2852464
33892
437
Military
Numizmatika
1978. "A Baráti Szocialista Hadseregek X. Filmfesztiválja Veszprém" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81x96mm) + 1981. "Katonai Főiskolák IX. Fesztiválja Szolnok 1981" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett eredeti dísztokban (~114mm) T:UNC,AU 2846396
33893
437
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Kiváló Századparancsnok" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) + "Kiváló Katona" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) T:AU,XF 2846762
33894
437
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Egység Bajnokság" (2xklf) ezüst és bronz fokozatú, műgyantás sapkajelvények (~37x32mm) + "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, aranyozott fém jelvény (25mm) + 1981. "Baráti Hadseregek V. Nyári Spartakiádja" műgyantás jelvény (38x38mm) T:AU,XF 2842467
33895
437
Military
Numizmatika
~1970-1980. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF 2853567
33896
437
2200
Military
Numizmatika
~1970-1980. Munkásőr szolgálati jelvény, műgyantás eredeti tokjában + "Munkásőrség" karszalag T:UNC,AU 2744521
33897
437
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Győr-Likócs 74. mélységi felderítő zászlóalj" egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (~62x60mm) T:1- 2742256
33898
437
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1- 2821209
33899
437
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés" egyoldalas festett bronz emlékérem dobozában (80mm) T:1- ~1970-1980. "Máté Zalka Military Technical College - 25 years of officer training in weapons" one-sided painted bronze commemorative medallion in box (80mm) C:AU 2818001
33900
437
4200
Military
Numizmatika
~1975-1980. "Ezüstkoszorús Élenjáró Szakaszparancsnok" műgyantás kitüntető jelvény (40x32mm) + Élenjáró szakaszparancsnok 1" + "Élenjáró rajparancsnok 1" + "Élenjáró katona 1" műgyantás bronz kitüntető jelvények (41x28mm) + "Élenjáró század" rátétes, gépi hímzett műselyem zászló (583x390mm) T:1,2 zománchiány 2817256
33901
437
Military
Numizmatika
~1980. "MHSZ Honvédelemért" tombak jelvény munkadarabja T:1 patina 2771902
33902
437
Military
Numizmatika
1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft