Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2851064
11383
437
Zsolnay virágmintás porcelán, váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2851063
11384
437
4800
Zsolnay virágmintás porcelán, váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2851217
11385
437
6 db Zsolnay virágmintás pohártartó, kopásokkal, jelzett, d: 8,5 cm 2851360
11386
437
3400
Zsolnay virágmintás áttört kaspó, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2817654
11387
437
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, sérült. d: 27 cm 2641319
11388
437
14 darabos Zsolnay tétel: 5 db kulacs, gyufatartó, bonbonniere. Fehér mázas, jelzett. 2790996
11389
437
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 18 cm 2762756
11390
437
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2821125
11391
437
Zsolnay búzavirág mintás tálka, jelzett, kopott, 12x9 cm 2777731
11392
437
90000
Babos Pálma (1961- ): 6 személyes teás készlet. Jelzett: Zsolnay 2006. Hibátlan, tejkiöntő fedele hiányzik!!!. 2471388
11393
437
900
Zsolnay levélmintás hamutál. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm 2774266
11394
437
Zsolnay virágmintás, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft