Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2848813
11530
437
Aranyozott historizáló csésze. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 9,5 cm 2848815
11531
437
Broadhurst lovas tányér. Martricás, kopással 23 cm 2849038
11532
437
Izraeli porcelán halas tányér készlet. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, kis kopással Nagy tál 34 cm 2848467
11533
437
Rokokó relief Ámorral, porcelán, jelzés nélkül, Wedgwood?, a hölgy keze letört, falra akasztható, 25x10 cm 2848492
11534
437
Leander porcelán, tojás bonbonier, jelzett, kopott, 7,5x6 cm 2847590
11535
437
4800
Terebess keleti stílusú porcelán váza, jelzett, mázrepedésekkel, kopásokkal, m: 41 cm 2847771
11536
437
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2847769
11537
437
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2847782
11538
437
Jegesmedve. Román porcelán figura, jelzett, hibátlan 20 cm 2847781
11539
437
Jegesmedve. Román porcelán figura, jelzett, hibátlan 20 cm 2847787
11540
437
Gránit porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm 2847786
11541
437
Gránit porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft